Strona główna >> Warsztaty fotograficzne >> Aktualności

Zapraszam do udziału w Konkursie fotograficznym \"PIKNIK W OBIEKTYWIE\"

2010-09-27 20:50:26 | Autor: Warsztaty fotograficzne

Masz ciekawe zdjęcie z pikniku i chcesz wziąć udział w naszym konkursie - Piknik w obiektywie to prześlij zdjęcie na adres: ola@extrema.com.pl w terminie do 7. października 2010. Jedna osoba może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Pierwsza edycja konkursu, zatytułowana jest „Piknik w obiektywie”. Prace w postaci cyfrowej należy przesyłać e-mailem do sekretarza konkursu na adres ola@extrema.com.pl w terminie do 7 października. Rozstrzygnięcie tej edycji w połowie października. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Konkurs ma formułę otwartą i może w nim uczestniczyć każdy bez względu na wiek. Aby uczestniczyć w konkursie wystarczy przesłać zdjęcia na podany powyżej adres. Tytuł przesłanego pliku musi składać się z nazwy konkursu oraz imienia i nazwiska uczestnika oraz numeru kolejnego zdjęcia, np. piknik_pawełstach_1 i być w formacie jpg. Maksymalny rozmiar pliku 3 mb. Uczestnicy konkursu automatycznie wyrażają zgodę na wykorzystanie przesłanych zdjęć w celach promocyjnych.