Strona główna >> Warsztaty fotograficzne >> Aktualności

Konkurs fotograficzny - Piknik w obiektywie

2010-09-15 14:52:50 | Autor: Warsztaty fotograficzne

Celem organizowanego konkursu fotograficznego jest rozbudzenie pasji fotografowania oraz wyłonienie najciekawszych prac. Konkurs składa się z etapów o określonych tematach fotografowania. Za zwycięstwa w poszczególnych etapach przyznawane są punkty: pierwsze miejsce 10 pkt, drugie 9 pkt itd. Na ocenę fotografii wpływa jakość zdjęcia, pomysł i kompozycja. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić 2 zdjęcia – każde zdjęcie jest oceniane oddzielnie. Oceny dokonują uczestnicy warsztatów (każdy może przyznać 3 punkty różnym pracom) oraz trzej członkowie rady parafialnej (każdy może przyznać 5 punktów, lecz nie więcej niż 2 punkty jednej pracy). Wygrywa praca, która zdobędzie najwięcej punktów i ona otrzymuje 10 punktów do ogólnej klasyfikacji konkursowej. Wyróżniona praca będzie zaprezentowana w gazetce parafialnej i na stronie internetowej. Najlepsze pracę będą wydane także w formie kalendarza parafialnego.

Piknik w obiektywie

Pierwsza edycja konkursu, zatytułowana jest „Piknik w obiektywie”. Prace w postaci cyfrowej należy przesyłać e-mailem do sekretarza konkursu na adres ola@extrema.com.pl w terminie do 7 października. Rozstrzygnięcie tej edycji w połowie października. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Konkurs ma formułę otwartą i może w nim uczestniczyć każdy bez względu na wiek. Aby uczestniczyć w konkursie wystarczy przesłać zdjęcia na podany powyżej adres. Tytuł przesłanego pliku musi składać się z nazwy konkursu oraz imienia i nazwiska uczestnika oraz numeru kolejnego zdjęcia, np. piknik_pawełstach_1 i być w formacie jpg. Maksymalny rozmiar pliku 3 mb. Uczestnicy konkursu automatycznie wyrażają zgodę na wykorzystanie przesłanych zdjęć w celach promocyjnych.