Strona główna >> Warsztaty fotograficzne >> Aktualności

Warsztaty fotograficzne - rozpoczęcie 23 września

2010-09-15 14:50:45 | Autor: Warsztaty fotograficzne

W każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca zaczynając od 23 września o godz. 18.45 w oratorium organizowane będą warsztaty fotograficzno-filmowe dla młodzieży. W ramach warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z budową i funkcjonowaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Będzie można poznać techniki wykonywania zdjęć, ich obróbki komputerowej oraz fotomontażu. W ramach warsztatów, co miesiąc organizowane będą konkursy fotograficzne i wystawy wykonanych prac. Najlepsze pracę będą wydane w formie kalendarza parafialnego. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty są bezpłatne. Zgłoszenia udziału można dokonać wyłącznie drogą e-mailową podając swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek i ewentualnie rodzaj sprzętu fotograficznego, jakim się dysponuje, do sekretarza warsztatów - Ani Stach: ania@extrema.com.pl.