Strona główna >> Warsztaty fotograficzne >> Aktualności

Stan budowy kościoła styczeń 2017

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty - Proboszcz górą

2010-10-21 13:40:36 | Autor: Warsztaty fotograficzne

Zakończyła się pierwsza edycja konkursu "Piknik w obiektywie". Parafianie wybrali najlepsze zdjęcie. Wygrał nasz Kochany Proboszcz z rękami uniesionymi do Pana Boga. Zdjęcie wykonał Paweł Rząsa. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Gratulujemy także Oli Stach której zdjęcie zajęło drugie miejsce w konkursie. - więcej.

Zapraszam do udziału w Konkursie fotograficznym \"PIKNIK W OBIEKTYWIE\"

2010-09-27 20:50:26 | Autor: Warsztaty fotograficzne

Masz ciekawe zdjęcie z pikniku i chcesz wziąć udział w naszym konkursie - Piknik w obiektywie to prześlij zdjęcie na adres: ola@extrema.com.pl w terminie do 7. października 2010. Jedna osoba może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia. - więcej.

Konkurs fotograficzny - Piknik w obiektywie

2010-09-15 14:52:50 | Autor: Warsztaty fotograficzne

Celem organizowanego konkursu fotograficznego jest rozbudzenie pasji fotografowania oraz wyłonienie najciekawszych prac. Konkurs składa się z etapów o określonych tematach fotografowania. Za zwycięstwa w poszczególnych etapach przyznawane są punkty: pierwsze miejsce 10 pkt, drugie 9 pkt itd. Na ocenę fotografii wpływa jakość zdjęcia, pomysł i kompozycja. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić 2 zdjęcia – każde zdjęcie jest oceniane oddzielnie. Oceny dokonują uczestnicy warsztatów (każdy może przyznać 3 punkty różnym pracom) oraz trzej członkowie rady parafialnej (każdy może przyznać 5 punktów, lecz nie więcej niż 2 punkty jednej pracy). Wygrywa praca, która zdobędzie najwięcej punktów i ona otrzymuje 10 punktów do ogólnej klasyfikacji konkursowej. Wyróżniona praca będzie zaprezentowana w gazetce parafialnej i na stronie internetowej. Najlepsze pracę będą wydane także w formie kalendarza parafialnego. - więcej.

Warsztaty fotograficzne - rozpoczęcie 23 września

2010-09-15 14:50:45 | Autor: Warsztaty fotograficzne

W każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca zaczynając od 23 września o godz. 18.45 w oratorium organizowane będą warsztaty fotograficzno-filmowe dla młodzieży. W ramach warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z budową i funkcjonowaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego. - więcej.