Strona główna >> Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie Mydlnikach >> Aktualności

X Rocznica Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

2009-04-15 08:23:10 | Autor: Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie Mydlnikach

14 kwietnia 2009 r. nasza parafia obchodziła X Rocznicę Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Parafianie zgromadzili się przed bramą kościoła, aby tak jak 10 lat temu przywitać Maryję. Do wiernych przemówił O. Jarosław, który przewodniczył całej uroczystości. W czasie procesji wokół parku kościelnego towarzyszył nam obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy, który już od 95 lat towarzyszy duszpasterstwu naszej parafii. Po uroczystej Mszy Św. młodzież naszej parafii przedstawiła sztukę pt. MÓJ CHRYSTUS POŁAMANY.