Strona główna >> Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach >> Aktualności

Gruntowne czyszczenie kościoła w Pychowicach na złoty jubileusz

2008-10-11 12:38:31 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

Jeden z naszych parafian zaoferował gruntowne wyczyszczenie posadzki w naszym kościele. Trzeba było wynieść wszystkie ławki i dwa razy odpowiednimi płynami wyczyścić podłogę a potem pokryć ją odpowiednią warstwą ochronną.

Wszystko trwało 8 godzin. Ledwo zdążyliśmy wnieść ławki z powrotem do kościoła na Mszę św., na której odbyło się ponowienie oddania parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Wcześniej panie z Żywego Różańca, wraz z ks. Józefem Komosą, który pochodzi z Różańca (miejscowość w przemyskiem), gruntownie odkurzyły cały kościół.

Serdecznie im za to dziękujemy!!!