Strona główna >> Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach >> Aktualności

Stan budowy kościoła styczeń 2017

Uroczysta msza świeta na zakończenie obchodów Jubileuszu 50-lecia Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Pychowicach

2008-10-26 21:49:37 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

W dniu dzisiejszym w kościele parafialnym odprawiona został uroczysta msza święta zamykająca obchody Jubileuszu 50-lecia Parafii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć które znajdują się w galerii. - więcej.

Uroczystość jubileuszowa - 12 października 2008r.

2008-10-14 20:53:55 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

Po Mszy św. o godz. 11.30 rozpoczął się parafialny festyn wokół kościoła. Przy wspaniałej pogodzie, była wspaniała atmosfera dzięki prowadzącym, organizującym i uczestniczącym. Wszystkim wielkie uznanie i podziękowanie! - więcej.

Występ pani Katarzyny Słoty-Marciniec - 11.10.2008r.

2008-10-13 17:17:56 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

W sobotę 11 października, w 3-cim dniu triduum przed uroczystością jubileuszową wystąpiła w naszym kościele solistka operowa - pani Katarzyna Słota-Marciniec. - więcej.

Zespół Kamea grał i śpiewał w kościele z okazji jubileuszu

2008-10-11 12:49:31 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

10 października w ramach triduum do uroczystości jubileuszowych naszej parafii, wystąpił w naszym kościele esperancki zespół estradowy KAMEA pod kier. Zbigniewa Warmuza. Pięknie i wzruszająco śpiewali!!! - więcej.

Gruntowne czyszczenie kościoła w Pychowicach na złoty jubileusz

2008-10-11 12:38:31 | Autor: Jubileusz 50-lecia parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

Jeden z naszych parafian zaoferował gruntowne wyczyszczenie posadzki w naszym kościele. Trzeba było wynieść wszystkie ławki i dwa razy odpowiednimi płynami wyczyścić podłogę a potem pokryć ją odpowiednią warstwą ochronną. - więcej.

Strony : 1 2