Strona główna >> Pół żartem pół serią >> Aktualności

Piknik Parafialny

2014-07-25 11:13:58 | Autor: Pół żartem pół serią

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość zakupienia odbitek zdjęć z pikniku parafialnego udostępniamy odnośnik do miniatur fotografii. https://www.dropbox.com/home/Parafia.foto/Piknik%20Parafialny%2022-06-2014%20małe%20zdjęcia

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość zakupienia odbitek zdjęć z pikniku parafialnego poniżej udostępniamy odnośnik do miniatur fotografii. Koszt odbitki formatu 10 x 15 ( tzw. pocztówkowy) wynosi 1 zł. W przypadku zamówienia jednorazowo ilości większej niż 10 szt. obowiązuje 10% rabat. Istnieje możliwość zamawiania większych formatów po uprzednim uzgodnieniu. Sposób zamawiania - notujemy dwie ostatnie cyfry następujące po dacie zrobienia zdjęcia - np.: 22061454, czyli "54", wypisujemy je oddzielone przecinkami, a w przypadku większej liczby podajemy ilość. Przykładowo: 22,44,78 - 2szt., 98 etc.
Zamówienia prosimy wysyłać na adres przemekjozefczyk@gmail.com z podaniem numeru kontaktowego.