Strona główna >> Pielgrzymi i pielgrzymki >> Aktualności

VII Rowerowa Pielgrzymka mężczyzn z Pychowic do sanktuarium Świętego Józefa – w Kaliszu

2015-08-25 13:58:11 | Autor: Pielgrzymi i pielgrzymki
W najbliższy czwartekk (27.08) wyruszymy na rowerową pielgrzymkę do sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Jeśli masz rower i czujesz się na siłach przejechać ok. 100 km dziennie - pielgrzymuj z nami. - więcej.

Gospodarstwo Siwejka - Beskid Niski

2014-01-21 10:44:00 | Autor: Pielgrzymi i pielgrzymki

ROPKI - gospodarstwo agroturystyczne SIWEJKA koło Wysowa Zdrój dla ceniących sobie spokój i piękną okolicę. Ropki latem to idealne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe i piesze, a zimą Ropki to oaza spokoju i raj dla narciarzy biegowych i skitourowych. W pobliżu wiele zabytków architektury drewnianej (również wpisanych na listę UNESCO) oraz uzdrowisko Wysowa Zdrój z parkiem wodnym. - więcej.

XX PIELGRZYMKA RODZIN Archidiecezji Krakowskiej Do Kalwarii Zebrzydowskiej

2012-09-07 16:40:30 | Autor: Pielgrzymi i pielgrzymki

odbędzie się w niedzielę, dnia 9 września 2012 r. pod hasłem „ Archidiecezja naszym domem! ”. Tak jak w latach poprzednich planujemy pojechać rodzinnie i rowerowo. Zbiórka o 7,30 obok kościoła w Pychowicach. Można też dołączyć w Bodzowie lub Kostrzu - początkowo jechać będziemy wałami nad Wisłą. jeśli ktoś chce jechać -podaję plan: - więcej.

Niedziela w Beskidzie Wyspowym

2011-10-09 00:25:23 | Autor: Pielgrzymi i pielgrzymki

W zeszłą niedzielę 2.X. prawie 40 osobowa grupa rodzin z naszej parafii spędziła w górach Beskidu Wyspowego. Pogoda była wymarzona do wędrówki. Zdobyliśmy Ćwilin 1072m- drugą co do wysokości górę w tej grupie górskiej. Po pikniku na polanie szczytowej zeszliśmy na przeł. Gruszowiec a stamtąd do schroniska pod Śnieżnicą. Obiad po wędrówce smakował znakomicie. Udało się też zagrać mecz w rugby. W drodze powrotnej zrobiliśmy sobie przystanek w Dobczycach na lody. - więcej.

Jesienny Rajd Rodzinny w Beskid WYspowy

2011-09-25 01:09:59 | Autor: Pielgrzymi i pielgrzymki

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny także z małymi dziećmi na niedzielny wypad w Beskid Wyspowy w następną niedzielę 2 października. Chcemy rodzinnie powędrować po jesiennym lesie beskidzkim. ... - więcej.

Strony : 1 2 3 4 5 6