Strona główna >> Działalność Oratorium Salezjańskiego. >> Aktualności

Mikołajowe zawody pływackie na Kolnej

2008-12-08 22:17:58 | Autor: Działalność Oratorium Salezjańskiego.

Oratorium z naszej parafii uczestniczyło w zawodach pływackich dla dzieci zorganizowanych przez ośrodek Kolna. Uczestniczyło, to powiedziane troszeczkę na wyrost, bo niestety trzeba przyznać, że potencjał imprezy był bardzo duży, ale nie został wykorzystany.

Patrząc na to co się działo z boku można było niestety odnieść wrażenie, że nikt nad niczym nie panuje, a rozgrywane konkurencje są dziełem całkowitego przypadk. Do tego, większość naszych dzieci wykonała jedynie robotę statystów nie uczestnicząc z powodu zamieszania z listami startowymi w jakiejkolwiek z rozgrywanych konkurencji. Jedyną osłodą był dyplom uczestnictwa w niewiadomo czym oraz paczka słodyczy otrzymana od świętego Mikołaja. Więcej szczęścia miały nasze parafianki Ania i Ola - zgłoszone przez swoich rodziców -wystartowały w zawodach pływackich zajmując w swoich kategoriach pierwsze miejsca. Miejmy nadzieję, że organizatorzy na przyszłość wyciągną wnioski z przebiegu tego festynu, bo może być tylko lepiej.