Strona główna >> Działalność Oratorium Salezjańskiego. >> Aktualności

Półkolonia na start

2008-08-19 19:22:38 | Autor: Działalność Oratorium Salezjańskiego.

Już 18 sierpnia ruszyła Półkolonia dzieci z Parafii Najświętszego serca Pana Jezusa w Pychowicach pod przewodnictwem siostry Amancji i współudziale naszych wspaniałych animatorów. Bardzo liczymy na ciekawe relacje z tego co się dzieje.

Już 19 sierpnia cała liczna gromada (wszyscy widoczni na zdjęciach) wybrała się na wycieczkę do Parku Jordana. Mam nadzieję, że o swoich wrażeniach napiszą w najbliższych newsach lub w relacjach na forum. Półkolonia nie tylko ruszyła, ale trwa w najlepsze i ma sie dobrze, a nawet bardzo dobrze....Liczba uczestników z dnia na dzień rośnie ( 21.08 było 45 !!!!!). Ale trudno się temu dziwić... każdy dzień jest bogaty w przygody...gramy, śpiewamy, tańczymy ...i dobrze się bawimy... Były już łódki, rowerki, ścianka wspinaczkowa dla odważnych i park linowy ... Było odkrywanie nowych talentów w balecie... Nie zabrakło odrobiny wodnego szaleństwa na Kolnej 2 ... Trudno opisać radość dzieci..ale myślę,że nie znikające z ich twarzy uśmiechy mówią bardzo wiele, o ile nie wszystko :) ...półkolonia wciąż trwa... i czeka nas jeszcze wiele ...