Strona główna >> Administrator - Extrema >> Aktualności

Dziękujemy Wam drodzy parafianie

2008-04-06 22:36:19 | Autor: Administrator - Extrema

Strona parafialna bije rekordy popularności. W dniu 1 kwietnia odwiedziło nas aż 74 unikalnych użytkowników internetu, co było nowym rekordem oglądalności strony. Wprawdzie nie powstała ona dla bicia rekordów, lecz dla lepszej integracji i komunikacji w naszej wspólnocie parafialnej to ciągły wzrost zainteresowania stroną jest dla nas największą nagrodą za wysiłek wkładany w jej poszerzanie i udoskonalanie.

Bardzo się cieszymy że taka forma komunikacji między parafianami spotkała się z przychylnym przyjęciem. Dziękuję wszystkim animatorom dodającym swoje newsy, ale także wszystkim zarejestrowanym uczestnikom forum poruszającym często bardzo ciekawe tematy.

Ciągle czekamy na osoby chętne do współredagowania działów jakie chcemy rozwijać. W nawiasach poniżej piszemy nasze oczekiwania dotyczące częstotliwości aktualizowania poszczególnych działów, ale pamiętajcie, iż każda pomoc się liczy, a do poszczególnych działów możemy mieć nawet kilku redaktorów. Rzeczywisty wysiłek nie jest więc duży. Zależy nam na ciągłym- systematycznym - aktualizowaniu strony, tak aby ona rzeczywiście żyła.

Oto proponowane działy, które chcielibyśmy rozwijać:
  1. Przegląd prasy katolickiej. (w tym dziale oczekujemy zwiastunów - fragmentów - ciekawych artykułów z prasy katolickiej - oczekiwania - 1 news tygodniowo)
  2. Z życia kościoła w Polsce. (wyszukiwanie informacji z życia kościoła w Polsce - oczekiwania - 1 news tygodniowo ).
  3. Kościół katolicki na świecie.(wyszukiwanie informacji z życia kościoła na świecie - oczekiwania - 1 news tygodniowo)
  4. Pielgrzymi i pielgrzymki - oczekiwania - 1 news tygodniowo
  5. Miejsca kultu i pielgrzymowania. (opisywanie miejsc pielgrzymowania - oczekiwania - 1 news miesięcznie)
  6. Postacie świętych (życiorysy - oczekiwania - 1 news miesięcznie)
  7. Śpiewać każdy może. (teksty piosenek, informacje o festiwalach, wydarzeniach związanych ze śpiewograniem - oczekiwania - 1 news miesięcznie)
Jeżeli macie Państwo inne pomysły jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i pomocy.

Informacje:
Paweł Stach