Strona główna >> Administrator - Extrema >> Aktualności

Jasełka opłatek 2017

Zdjęcia z uroczystości Wielkiego Tygodnia w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach

2013-03-31 21:52:32 | Autor: Administrator - Extrema

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii z uroczystości Wielkanocnych w naszej parafii. Wszyscy, którzy chcą mogą pobrać zdjęcia wklejając do przeglądarki poniższy link - więcej.

Przejdźmy na lepszą stronę www.parafia.krakow.pl

2010-09-14 21:30:23 | Autor: Administrator - Extrema

Internet pod strzechy XXI wiek. Każdy ma dostęp do internetu. Wszystko można znaleźć w sieci, a treści pożyteczne przeplatają się ze spamem. Internet to kopalnia wiedzy i informacji. To miejsce wirtualnych spotkań, doskonałe miejsce edukacji. Internet dobrze wykorzystany, to także ciekawe narzędzie pozytywnego oddziaływania na młodych, to aktualnie chyba najszybszy i najłatwiejszy sposób komunikacji. Korzystają z niego wszyscy, a młodzi bez niego nie potrafią żyć. Internet towarzyszy nam wszędzie: w szkole, domu, pracy, a nawet w komórce. Przed nim się nie obronimy, więc nauczmy się go używać. - więcej.

Powódź w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa

2010-05-17 15:05:08 | Autor: Administrator - Extrema

W związku z intensywnymi opadami zapowiadana powódź stała się faktem. Pamiętajmy o sąsiadach, wyczulmy się na potrzeby drugiego człowieka. Bądźmy czujni i gotowi nieść pomoc. W rejonie Pychowic, Bodzowa i Kostrza jest wiele lokalnych podtopień. - więcej.

Dziękujemy Wam drodzy parafianie

2008-04-06 22:36:19 | Autor: Administrator - Extrema

Strona parafialna bije rekordy popularności. W dniu 1 kwietnia odwiedziło nas aż 74 unikalnych użytkowników internetu, co było nowym rekordem oglądalności strony. Wprawdzie nie powstała ona dla bicia rekordów, lecz dla lepszej integracji i komunikacji w naszej wspólnocie parafialnej to ciągły wzrost zainteresowania stroną jest dla nas największą nagrodą za wysiłek wkładany w jej poszerzanie i udoskonalanie. - więcej.

Ruszyła strona Parafialna

2008-03-08 08:40:26 | Autor: Administrator - Extrema
Witam wszystkich na stronie parafialnej. Cieszę się że udało nam się uruchomić ją nawet w tak okrojonej formie. Mam nadzieję, że co kilka dni będziecie mogli zauważyć nowe treści i nowe funkcjonalności. Zachęcam więc do regularnego odwiedzania strony. Zapraszam wszystkich, którym zależy na budowaniu wspólnoty do zaangażowania się w nasze prace. - więcej.